Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1/8 "2024-2026 жылдарға арналған Май ауданының Көктүбек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 желтоқсандағы № 1/22 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 1/8 "2024-2026 жылдарға арналған Май ауданының Көктүбек ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Көктүбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 529 550 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 34665 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 71 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 140 мың теңге;
трансферттер түсімі – 494674 мың теңге;
2) шығындар – 529594 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -44 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44 мың тенге.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 1/8 "О бюджете Коктубекского сельского округа Майского района на 2024-2026 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 18 декабря 2024 года № 1/22
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 1/8 "О бюджете Коктубекского сельского округа Майского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Коктубекского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 529550 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34665 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 71 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 140 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 494674 тысяч тенге;
2) затраты - 529594 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -44 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.