Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 4/8 "2024-2026 жылдарға арналған Май ауданының Саты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қазандағы № 18/19 шешімі
Май аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Май аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 4/8 "2024-2026 жылдарға арналған Май ауданының Саты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Саты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39616 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 546 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 35 866 мың теңге;
2) шығындар – 39 788 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -172 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 172 мың теңге."
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 4/8 "О бюджете Сатинского сельского округа Майского района на 2024-2026 годы"
Решение Майского районного маслихата Павлодарской области от 22 октября 2024 года № 18/19
Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 4/8 "О бюджете Cатинского сельского округа Майского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Сатинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 39616 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3546 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 204 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 35866 тысяч тенге;
2) затраты – 39788 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе;
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -172 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 172 тысяч тенге."
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.