Аудан әкімінің 2023 жылғы 21 қарашадағы "Павлодар облысы Павлодар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 4-ш шешіміне толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімінің 2024 жылғы 27 ақпандағы № 1-ш шешімі. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімінің 2024 жылғы 10 мамырдағы № 4-ш шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар ауданы әкімінің 10.05.2024 № 4-ш (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 3-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабының 6-тармағына сәйкес, Павлодар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы әкімінің 2023 жылғы 21 қарашадағы "Павлодар облысы Павлодар ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" № 4-ш шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
1) аталған шешімнің 1- тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Павлодар облысы Павлодар ауданының аумағында қатты желге, сондай-ақ су басу қаупін жою іс-шараларын жүргізуге байланысты жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын".
2. Толықтыру әсер етпейтін барлық өзге тармақтар өзгеріссіз күшінде қалады.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Н. Дычко

О внесении дополнения в решение акима района от 21 ноября 2023 года № 4-ш "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Павлодарского района Павлодарской области"
Решение акима Павлодарского района Павлодарской области от 27 февраля 2024 года № 1-ш. Утратило силу решением акима Павлодарского района Павлодарской области от 10 мая 2024 года № 4-ш
Сноска. Утратило силу решением акима Павлодарского района Павлодарской области от 10.05.2024 № 4-ш (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 26 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" аким Павлодарского района, РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Павлодарского района от 21 ноября 2023 года № 4-ш "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Павлодарского района Павлодарской области" следующее дополнение:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"Объявить на территории Павлодарского района Павлодарской области чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба в связи с сильным ветром, а также с проведением мероприятий по ликвидации угрозы подтопления".
2. Все остальные пункты, не затронутые дополнением, остаются в силе без изменений.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодаркого района Н. Дычко