Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 11/113 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 4 мамырдағы № 17/145 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті туралы" № 11/113 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 190738 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 604 358 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 904 256 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 401 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 390 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 656 311 мың теңге;
2) шығындар – 4 686 025 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62 100 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 132 912 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 70 812 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 143 767 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 143 767 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
1 868 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақасын көтеруге;
320 983 мың теңге – елді мекендердің автомобиль жолдарын жөндеу жөніндегі іс-шараларды жүргізуге;
323 694 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру бойынша іс-шараларды ұйымдастыруға;
11 250 – елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға;
55 505 мың теңге – мәдениет және спорт саласындағы шығындарға;
261 436 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.";

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 11/113 "О Павлодарском районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 4 мая 2024 года № 17/145
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О Павлодарском районном бюджете на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 11/113 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 190738) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 604 358 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 904 256 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 401 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 390 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 656 311 тысяч тенге;
2) затраты – 4 686 025 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 62 100 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 132 912 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 70 812 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 143 767 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 143 767 тысяч тенге.";
2) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2024 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
1 868 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;
320 983 тысячи тенге – на проведение мероприятий по ремонту автомобильных дорог населенных пунктов;
323 694 тысячи тенге – на проведение мероприятий по благоустройству населенных пунктов;
11 250 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов;
55 505 тысяч тенге – на расходы в сфере культуры и спорта;
261 436 тысяч тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";