Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті туралы" № 12/117 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 қарашадағы № 23/197 шешімі
Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті туралы" № 12/117 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 182 288 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 796 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 350 мың теңге;
трансферттер түсімі – 165 142 мың теңге;
2) шығындар – 183 236 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 948 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 948 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 12/117 "О бюджете Заринского сельского округа на 2024-2026 годы"
Решение Павлодарского районного маслихата Павлодарской области от 22 ноября 2024 года № 23/197
Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата "О бюджете Заринского сельского округа на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 12/117 следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Заринского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 182 288 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 796 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 165 142 тысячи тенге;
2) затраты – 183 236 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 948 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 948 тысяч тенге.".