Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 72/13 "2024-2026 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 маусымдағы № 107/20 шешімі
Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 72/13 "2024-2026 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 191116 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 355 725 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 49 177 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 306 413 мың теңге;
2) шығындар – 358 540 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 815 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 815 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024-2026 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 107 283 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 739 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 216 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 96 258 мың теңге;
2) шығындар – 107 856 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -573 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 573 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 063 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 252 мың теңге;
трансферттер түсімі – 100 833 мың теңге;
2) шығындар – 108 553 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;

О внесении изменений в решение Успенского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 72/13 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2024-2026 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 25 июня 2024 года № 107/20
Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 72/13 "О бюджетах сельских округов Успенского района на 2024-2026 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 191116) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 355 725 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 49 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 306 413 тысяч тенге;
2) затраты – 358 540 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 815 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 107 283 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 739 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 216 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 258 тысяч тенге;
2) затраты – 107 856 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -573 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 573 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 063 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 978 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 252 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 100 833 тысяч тенге;
2) затраты – 108 553 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;