Успен аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 10/2 "Успен ауданы бойынша 2023 - 2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешімін жою туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 қазандағы № 125/24 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен аудандық мәслихатының "Успен ауданы бойынша 2023 - 2024 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 10/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 179770 болып тіркелген) шешімі жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Бараисов

Об отмене решения Успенского районного маслихата от 11 апреля 2023 года № 10/2 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Успенскому району на 2023 - 2024 годы"
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 18 октября 2024 года № 125/24
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах" Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Успенского районного маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Успенскому району на 2023 - 2024 годы" от 11 апреля 2023 года № 10/2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 179770).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Успенского районного маслихата Ж. Бараисов