2025-2027 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 135/28 шешімі
Ескерту. 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 9-тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2025-2027 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 141 508 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 60 539 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 120 мың теңге;
трансферттер түсімі - 80 849 мың теңге;
2) шығындар - 141 508 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең.
2. 2025-2027 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 112 746 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 12 414 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 308 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 70 мың теңге;
трансферттер түсімі - 99 954 мың теңге;
2) шығындар - 112 746 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең.
3. 2025-2027 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 231 042 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 6 987 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 252 мың теңге;
трансферттер түсімі - 223 803 мың теңге;
2) шығындар - 231 042 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең.
4. 2025-2027 жылдарға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 55 192 мың теңге, соның ішінде:

О бюджетах сельских округов Успенского района на 2025-2027 годы
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2024 года № 135/28
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2025 в соответствии с пунктом 9 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 141 508 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 60 539 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 120 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 80 849 тысяч тенге;
2) затраты - 141 508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 112 746 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 12 414 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 308 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 99 954 тысяч тенге;
2) затраты - 112 746 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - равно нулю.
3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 231 042 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 6 987 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 252 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 223 803 тысяч тенге;
2) затраты - 231 042 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
4. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы - 55 192 тысяч тенге, в том числе: