Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XVI сессиясының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 110 шешiмi
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев
Алматы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 15 сәуірдегі
№ 110 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және
жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтарды жинақталу объектісі
Есеп бірлігі
Есептік нормалар, м3/жыл
1
Абаттандырылған және абаттандырылмаған үй иелері
1 тұрғын

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы
Решение внеочередной XVI сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 15 апреля 2024 года № 110
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев
Приложение
к решению маслихата
города Алматы
от 15 апреля 2024 года № 110
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Алматы
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Расчетны нормы, м3/год
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель