Алматы қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
VIII сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XVI сессиясының 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 111 шешiмi
Ескерту. 01.05.2024 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 2 тармағымен.
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Алматы қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер бекітілсін.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 мамырдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы мәслихатының төрағасы М. Отыншиев
Алматы қаласы мәслихатының
2024 жылғы 15 сәуірдегі
№ 111 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды
жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Атауы
Бағасы,
теңгемен
1
Айына абаттандырылған және абаттандырылмаған секторлардың 1 тұрғынына халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тариф

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Алматы
Решение внеочередной XVI сессии маслихата города Алматы VIII созыва от 15 апреля 2024 года № 111
Сноска. Вводится в действие с 01.05.2024 в соответствии с пунктом 2 настоящего решения.
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Алматы.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 мая 2024 года.
Председатель маслихата города Алматы М. Отыншиев
Приложение
к решению маслихата
города Алматы
от 15 апреля 2024 года № 111
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение
твердых бытовых отходов по городу алматы
Наименование
Цена,
в тенге
1
Тариф для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов на 1 жителя благоустроенного и неблагоустроенного секторов в месяц