Петропавл қаласында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 10 шешімі
"Азаматтық қорғаныс туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 48 және 50-баптарына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің міндетін атқарушының 2023 жылғы 10 мамырдағы № 240 бұйрығына сәйкес, Петропавл қаласы әкімдігінің жанындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі комиссияның кезектен тыс отырысының 2024 жылғы 02 сәуірдегі № 2 хаттамасы негізінде Петропавл қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою бойынша басшы болып Б.С. Көшербаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шаралар өткізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 30 наурыздан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Қала әкімі С. Мұхамедиев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба в городе Петропавловск
Решение акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 4 апреля 2024 года № 10
В соответствии со статьей 48 и 50 Закона Республики Казахстан "О гражданской защите", приказом исполняющего обязанности Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания Комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций города Петропавловска от 02 апреля 2024 года № 2 аким города Петропавловска РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории города Петропавловска Северо-Казахстанской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима города Кушербаева Б.С. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 30 марта 2024 года.
Аким города С. Мухамедиев