Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-2 "2024-2026 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2024 жылғы 31 мамырдағы № 17-2 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5471104,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1174499 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 41814,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4228790,8 мың теңге;
2) шығындар – 5619956,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48764 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 83070 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –34306 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 197616,2 мың теңге;
5-1) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) -0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 197616,2 мың теңге:
қарыздар түсімі - 83070 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 34306,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 148852,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының төрағасы ________ Е. Жәкенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2023 года № 12-2 "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 31 мая 2024 года № 17-2
Маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Аккайынского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 12-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккайынского района на 2024 - 2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5471104,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1174499 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41814,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4228790,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5619956,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48764 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 83070 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34306 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 197616,2 тысяч тенге;
5-1) Ненефтяной дефицит (профицит) бюджета -0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 197616,2 тысяч тенге:
поступление займов – 83070 тысяч тенге;
погашение займов – 34306,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 148852,4 тысяч тенге.";
приложение 1 указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области ________ E. Жакенов
Приложение к решению
маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области