Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-12 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кенащы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 5 тамыздағы № 21-9 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы №13-12 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданы Кенащы ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер еңгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданының Кенащы ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 533 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 140 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 546 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 370 мың теңге;
2) шығындар – 58 357 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -824 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 824 мың тенге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 824 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 13-12 "Об утверждении бюджета Кенащинского сельского округа Акжарского района на 2024-2026 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 августа 2024 года № 21-9
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №13-12 "Об утверждении бюджета Кенащинского сельского округа Акжарского района на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенащинского сельского округа Акжарского района 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 533 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 140 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 546 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 370 тысяч тенге;
2) затраты – 58 357 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -824 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 824 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 824 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;