Ақжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-19 "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер еңгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 қазандағы № 25-1 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ақжар аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-19 шешіміне мынадай өзгерістер еңгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақжар ауданы Талшық ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 250 447,9 мың теңге:
салықтық түсімдер – 38 740,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 418,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 211 289 мың теңге;
2) шығындар – 251 157,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -709,8 тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 709,8 тенге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 709,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа еңгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат төрағасы М. Жүсіпбеков
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2024 жылғы 23 қазандағы
№ 25-1 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2023 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13-19 шешіміне
1-қосымша
Ақжар ауданының Талшық ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
І. Кірістер

О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 13-19 "Об утверждении бюджета Талшыкского сельского округа Акжарского районана 2024-2026 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 24 октября 2024 года № 25-1
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Талшыкского сельского округа Акжарского района на 2024-2026 годы" от 27 декабря 2023 года № 13-19 следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Талшыкского сельского округа Акжарского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 250 447,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 38 740,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 418,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 211 289 тысяч тенге;
2) затраты – 251 157,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -709,8 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 709,8 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 709,8 тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Акжарского районного маслихата М. Жусупбеков
Приложение
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 23 октября 2024 года № 25-1
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 27 декабря 2023 года № 13-19
Бюджет Талшыкского сельского округа Акжарского района на 2024 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
I. Доходы