Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-1 "2024-2026 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2024 жылғы 12 желтоқсандағы № 23-3 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-1 "2024-2026 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 091 093,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 370 487,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 94 073,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 471 017 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 155 516,3 мың теңге;
2) шығындар – 9 733 169,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 63 264 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 155 064 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 91 800 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 152 660,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – - 152 660,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 213 064 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 574 598 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 66 873,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының төрағасы С. Баумағанбетов
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2023 года № 12-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2024-2026 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2024 года № 23-3
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 27 декабря 2023 года № 12-1 "Об утверждении бюджета района имени Габита Мусрепова на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района имени Габита Мусрепова на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 091 093,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 370 487,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 94 073,1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 471 017 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 155 516,3 тысячи тенге;
2) затраты – 9 733 169,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 264 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 155 064 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 91 800 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 152 660,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – - 152 660,4 тысячи тенге:
поступление займов – 213 064 тысячи тенге;
погашение займов – 574 598 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 66 873,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области С. Баумаганбетов
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо- Казахстанской области