2024-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Кызылжар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 ақпандағы № 42 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына, Қазақстан Республикасы "Жайылымдар туралы" Заңының 9-бабы 1-тармағы 10) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2024-2025 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының бойынша жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемалары 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшалараға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Қызылжар ауданы әкімінің м.а. Д. Шақанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 1 қосымша
Архангельск ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 2 қосымша
Асанов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 3 қосымша
Березов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 4 қосымша
Бесколь ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 5 қосымша
Бугровое ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 6 қосымша
Вагулино ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 7 қосымша
Виноградов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 8 қосымша
Куйбышев ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 9 қосымша
Қызылжар ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 10 қосымша
Лесной ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 11 қосымша
Налобино ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 12 қосымша
Новоникольск ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 13-қосымша
Петерфельд ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 14 қосымша
Прибрежный ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 15 қосымша
Рассвет ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 16 қосымша
Рощинск ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 17 қосымша
Светлопольск ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 18 қосымша
Соколов ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар ауданы әкімдігінің
2024 жылғы "05" ақпандағы
№ 42 қаулысына 19 қосымша
Якорь ауылдық округі бойынша жайылымдары геоботаникалық зерттеп-қорғау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Шартты белгілер
1,2,3,4 – Жайылым айналымының нөмірі
Ауылшаруашылық жануарларына арналған маршруттары, жайылымды пайдаланушылардың су көздеріне қол жетімділігі
Табиғи немесе жасанды су айдындары
Табиғи жайылымдар

Об утверждении схемы пастбищеоборота на основании геоботанического обследования пастбищ по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области на 2024-2025 годы
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 5 февраля 2024 года № 42
В соответствии с подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан "О пастбищах" акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схемы пастбищеоборота на основании геоботанического обследования пастбищ по Кызылжарскому району Северо-Казахстанской области на 2024-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15, 16, 17, 18, 19.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима Кызылжарского района Д. Шаканов
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Архангельскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 2 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Асановскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 3 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Березовскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 4 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Бескольскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 5 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Бугровскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 6 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Вагулинскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 7 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Виноградовскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 8 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Куйбышевскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 9 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Кызылжарскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 10 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Лесному сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 11 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Налобинскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 12 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Новоникольскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 13 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Петерфельдскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 14 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Прибрежному сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 15 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Рассветскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 16 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Рощинскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 17 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Светлопольскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 18 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Соколовскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные
Приложение 19 к постановлению
акимата Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
№ 42 от "05" февраля 2024 года
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования по Якорьскому сельскому округу
Условные обозначения
1,2,3,4 – Номер пастбищеоборота
Маршруты выпаса сельскохозяйственных животным, доступ пастбищепользователей к водоисточникам
Естественные или искусственные водоемы
Пастбища естественные