"Зенченко и компания" коммандиттік серіктестігіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Кызылжар ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 5 наурыздағы № 84 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына, 69 бабының 4 тармағы 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31 бабының 10) тармақшасына сәйкес, аудандық жер комиссиясының 2023 жылғы 07 желтоқсандағы №41 хаттамалық шешімінен үзіндісі және "Қызылжар аудандық жер қатынастары бөлімі" КММ басшысының 2024 жылғы 12 қаңтардағы № 08 бұйрығымен бекітілген жерге орналастыру жобасы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Зенченко и компания" коммандиттік серіктестігіне су құбыры желілерін күтіп-ұстау үшін, меншiк иелерi мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольск ауылдық округінде жалпы көлемі 16,4 гектар, соның ішінде: 15-220-059-082 кадастрлық нөмірінен – 7,5 гектар, оның ішінде алқаптары бойынша: егістік 3,6 гектар, табиғи шабындықтар 1,8 гектар, табиғи жайылымдар 2,1 гектар; 15-220-059-074 кадастрлық нөмірінен – 0,8 гектар, оның ішінде алқаптары бойынша: егістік 0,8 гектар; 15-220-059-078 кадастрлық нөмірінен – 0,2 гектар, оның ішінде алқаптары бойынша: егістік 0,2 гектар; 15-220-059-058 кадастрлық нөмірінен - 7,9 гектар, оның ішінде алқаптары бойынша: егістік 7,9 гектар, жер учаскесіне 10 жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
Көрсетілген жер көлеміне бөтен жер пайдаланушылардың жерлері кірмейді:
кадастрлық нөмірі 15-220-059-073 - 0,25 гектар;
кадастрлық нөмірі 15-220-066-018 – 0,05 гектар.
Жер учаскесі бөлінетін болып табылады, су қорғау аймағы – 1000 метр, су қорғау алқабы – 100 метр.
2. "Қызылжар аудандық жер қатынастары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімі C. Сәдуақасов

Об установлении публичного сервитута коммандитному товариществу "Зенченко и Компания"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 5 марта 2024 года № 84
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17, подпунктом 2) пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании выписки из протокольного решения районной земельной комиссии № 41 от 07 декабря 2023 года и утвержденного приказом руководителя КГУ "Кызылжарский районный отдел земельных отношений" № 08 от 12 января 2024 года землеустроительного проекта, акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут сроком на 10 лет, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей, коммандитному товариществу "Зенченко и Компания" на земельный участок общей площадью 16,4 гектара, в том числе: из кадастрового номера 15-220-059-082 – 7,5 гектара, из них по угодьям: пашня 3,6 гектара, сенокосы естественные 1,8 гектара, пастбища естественные – 2,1 гектара; из кадастрового номера 15-220-059-074 – 0,8 гектара, из них по угодьям: пашня 0,8 гектара; из кадастрового номера 15-220-059-078 – 0,2 гектара, из них по угодьям: пашня 0,2 гектара; из кадастрового номера 15-220-059-058 - 7,9 гектара, из них по угодьям: пашня 7,9 гектара, для обслуживания сетей водопровода в Новоникольском сельском округе Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
В указанную площадь не входят земли посторонних землепользователей: кадастровый номер 15-220-059-073- 0,25 га;
кадастровый номер 15-220-066-018 - 0,05 га.
Земельный участок является делимым, водоохранная зона – 1000 метров, водоохранная полоса – 100 метров.
2. Коммунальному государственному учреждению "Кызылжарский районный отдел земельных отношений" в установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) направление настоящего постановления на официальное опубликование в Эталлонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района.
4. Настоящеее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского района Северо-Казахстанской области C. Садвокасов