Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын, халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы қалалық мәслихатының 2024 жылғы 19 ақпандағы № 20/2 шешімі
Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабы 3-тармағының 2) және 3) тармақшаларына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Солтүстік Қазақстан Мамлют ауданы бойынша халық үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының төрағасы
Ж. Кәрімова
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы мәслихатының

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области
Решение Мамлютского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 февраля 2024 года № 20/2
В соответствии с подпунктами 2) и 3) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мамлютскому району Северо-Казахстанской области согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Ж. Каримова
Приложение 1
к решению маслихата
Мамлютского района
Северо-Казахстанской области

2024 жылғы 19 ақпандағы
№ 20/2 шешіміне
2-қосымша
Мамлют ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 25.12.2024 № 36/4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Жинау және тасымалдау
Сұрыптау
Көму
Барлығы
Құны (қосылған құн салығынсыз)
Айына бір адамға

от 19 февраля 2024 года
№ 20/2
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Мамлютскому району Северо – Казахстанской области
Сноска. Приложение 2 в редакции решения маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25.12.2024 № 36/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Сбор и транспортировка
Сортировка
Захоронение
всего
Стоимость (без налога на добавленную стоимость тенге)
На одного человека в месяц