Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 16/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2024 жылғы 11 шiлдедегi № 28/2 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 16/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6770923,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1171658,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85009 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5514255,3 мың теңге;
2) шығындар – 6864208,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15049 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 36920 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21871 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 108334,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 108334,6 мың теңге;
қарыздар түсімі – 36920 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21924 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93338,6 мың теңге.".
Нұсқалған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2023 года № 16/2 "Об утверждении районного бюджета на 2024-2026 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11 июля 2024 года № 28/2
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении районного бюджета на 2024-2026 годы" от 28декабря 2023 года № 16/2следующие изменения
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 6770923,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1171658,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 85009 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5514255,3 тысяч тенге;
2) затраты – 6864208,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15049 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 36920 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21871 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -108334,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 108334,6 тысяч тенге;
поступления займов – 36920 тысяч тенге;
погашение займов – 21924 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 93338,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

94515,4
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89218,7
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3860,7
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1436
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
461144,6
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50129,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
411015,1
02
Қорғаныс
30929
01
Әскери мұқтаждар
10452
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10452
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10452
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
20477
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
20477
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
16850
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3627
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
353700,5
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
29790
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29790
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29790
02
Әлеуметтiк көмек
269164,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
269164,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4061
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
150
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
37287,3
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
997
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
134284,2
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету

94515,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
89218,7
015
Капитальные расходы государственного органа
3860,7
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1436
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
461144,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
50129,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
411015,1
02
Оборона
30929
01
Военные нужды
10452
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10452
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10452
02
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
20477
122
Аппарат акима района (города областного значения)
20477
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
16850
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3627
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
353700,5
01
Социальное обеспечение
29790
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29790
005
Государственная адресная социальная помощь
29790
02
Социальная помощь
269164,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
269164,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
4061
006
Оказание жилищной помощи
150
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
37287,3
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
997
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
134284,2
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью