Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 119/9 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайыншы ауданы Летовочный ауылдық округінің 2024 – 2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2024 жылғы 8 тамыздағы № 200/15 шешiмi
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 119/9 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының Летовочный ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120690 мың теңге:
салық түсімдері – 8838 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 111852 мың теңге;
2) шығындар – 121645,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 955,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 955,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 955,9 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2024 жылға арналған Летовочный ауылдық округінің бюджетінде осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес қаржы жылының басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы
мәслихатының төрағасы
С. Бекшенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2024 жылғы 8 тамыздағы
№ 200/15 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 119/9 шешіміне
1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летовочный ауылдық округінің 2024 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 119/9 "Об утверждении бюджета Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2024 - 2026 годы"
Решение Тайыншинского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 8 августа 2024 года № 200/15
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2023 года № 119/9 "Об утверждении бюджета Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы" следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 120690 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8838 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111852 тысяч тенге;
2) затраты – 121645,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 955,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 955,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 955,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть в бюджете Летовочного сельского округа на 2024 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 4 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель маслихата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
С. Бекшенов
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 8 августа 2024 года № 200/15
Приложение 1
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 29 декабря 2023 года № 119/9
Бюджет Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс

3) Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5) Бюджет тапшылығы (профициті)
-955,9
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
955,9
7
Қарыздар түсімдері
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
14
Борышқа қызмет көрсету
0
16
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
955,9
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
955,9
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
955,9
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2024 жылғы 8 тамыздағы
№ 200/15 шешіміне
2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 119/9 шешіміне
4-қосымша
2024 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтарын бағыттау
Санаты
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
955,9
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
955,9
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
955,9
Функционалдық топ
Атауы
Сомасы,
мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама

3) Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5) Дефицит (профицит) бюджета
-955,9
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
955,9
7
Поступления займов
0
Функциональная группа
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
14
Обслуживание долга
0
16
Погашение займов
0
Категория
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
8
Используемые остатки бюджетных средств
955,9
01
Остатки бюджетных средств
955,9
1
Свободные остатки бюджетных средств
955,9
Приложение 2
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 8 августа2024 года № 200/15
Приложение 4
к решению маслихата
Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от 29 декабря 2023 года № 119/9
Направление свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2024 года
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
8
Используемые остатки бюджетных средств
955,9
01
Остатки бюджетных средств
955,9
1
Свободные остатки бюджетных средств
955,9
Функциональная группа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа