"2024-2026 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 21/1 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тимирязев ауданының аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 049 008,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 765 679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 870 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 241 459,7 мың теңге;
2) шығындар – 4 097 290,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 062 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 59 072 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 010 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 84 344 мың теңге;

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 10/1 "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского района на 2024-2026 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2024 года № 21/1
Тимирязевский районныймаслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении районного бюджета Тимирязевского районана 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 10/1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тимирязевского района на 2024-2026годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 049 008,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 765 679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 870 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 241 459,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4 097 290,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 062 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 59 072 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 010 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 84 344 тысячи тенге;

16 144
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 144
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 144
2
Әлеуметтiк көмек
118 009,6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
118 009,6
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 106
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17 485,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
199
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
64 846
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
31 373
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
44 441
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
44 441
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 128
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
213
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
100
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
180 604,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
31 667
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 667
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
10 655
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
21 012
2
Коммуналдық шаруашылық
108 183,1
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
108 183,1
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
29 197,9
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
78 975,2
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
10
3
Елді-мекендерді көркейту
40 754,5
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

16 144
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 144
005
Государственная адресная социальная помощь
16 144
2
Социальная помощь
118 009,6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
118 009,6
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 106
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17 485,6
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
199
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
64 846
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
31 373
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
44 441
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
44 441
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 128
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
213
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
100
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
180 604,6
1
Жилищное хозяйство
31 667
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 667
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10 655
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
21 012
2
Коммунальное хозяйство
108 183,1
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
108 183,1
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
29 197,9
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
78 975,2
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
10
3
Благоустройство населенных пунктов
40 754,5
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)