"2024-2026 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 10/6шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы мәслихатының 2024 жылғы 20 қарашадағы № 21/3 шешімі
Тимирязев аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2024-2026 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық бюджетін бекіту туралы" Тимирязев аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №10/6 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1,2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –67 958,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 530 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 116 мың теңге;
трансферттер түсімі – 62 312,8 мың теңге;
2) шығындар – 68 566,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -608,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру ( профицитін пайдалану) – 608,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Тимирязевского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 10/6 "Об утверждении бюджета Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района на 2024-2026 годы"
Решение Тимирязевского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 ноября 2024 года № 21/3
Тимирязевский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тимирязевского районного маслихата "Об утверждении бюджета Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №10/6 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 958,8 тысяч тенге:
Налоговые поступления – 5 530,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 116 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 312,8 тысяч тенге;
2) затраты – 68 566,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 608,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 608,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 608,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы А. Асанова
Тимирязев аудандық мәслихатының
2024 жылғы 20 қарашадағы
№ 21/3 шешіміне 1-қосымша
Тимирязев аудандық мәслихатының
2023 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 10/6 шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Дмитриев ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)

Используемые остатки бюджетных средств – 608,0 тысяч тенге.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата А. Асанова
Приложение 1 к решению
Тимирязевского районного маслихата
от 20 ноября 2024 года №21/3
Приложение 1 к решению
Тимирязевского районного маслихата
от 29 декабря 2023 года № 10/6
Бюджет Дмитриевского сельского округа на 2024 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)