Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 2-13 с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 2-20 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы №2-13 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –262 308 мың теңге:
салықтық түсімдер – 8 519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 386 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 180 теңге;
трансферттер түсімі –250 223 мың теңге;
2) шығындар – 264 011,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 703,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 703,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары –1 703,2 мың теңге.";
8- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2024 жылға арналған ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер ескерілсін:
1) Ақбұлақ ауылындағы демалыс орталығын күрделі жөндеуге сараптама жүргізе отырып, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге;

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 2-13 с "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 июня 2024 года № 2-20 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 2-13 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 262 308 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 519 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 386 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 250 223 тысяч тенге;
2) затраты – 264 011,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 703,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 703,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 703,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2024 год целевые трансферты из районного бюджета на:
1) на разработку проектно-сметной документации с проведением экспертизы на капитальный ремонт центр досуга в селе Акбулак;

2) Ақбұлақ ауылында мал қорымын (биотермиялық шұнқырларды) жайластыруға;
3) Ақбұлақ ауылын абаттандыруға.
Көрсетілген нысаналы трансферттерді аудандық бюджеттен бөлу Уәлиханов ауданының Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің "Уәлиханов аудандық мәслихатының "Уәлиханов ауданының Ақбұлақ ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" шешімін іске асыру туралы" шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің қосымшаcы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2) на обустройство скотомогильников (биотермических ям) в селе Акбулак;
3) на благоустройство в селе Акбулак.
Распределение указанных целевых трансфертов из районого бюджета определяется решением акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.