Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 5-13 с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 29 наурыздағы № 5-17 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 5-13 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов аудыны Бидайық ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінші 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 186 488 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 285 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 183 033 мың теңге;
2) шығындар 187 233,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -745,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 745,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 745,5 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 5-13 с "Об утверждении бюджета Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 29 марта 2024 года № 5-17 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 5-13 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бидайыкского сельского округа на 2024-2026 годы, в том числе на 2024 год согласно приложению 1, 2 и 3 к настоящему решению в следующих объемах:
1) доходы – 186 488 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 285 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 183 033 тысяч тенге;
2) затраты – 187 233,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -745,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 745,5 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 745,5 тысяч тенге.";

келесі мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 4-қосымшаға сәйкес аудандық бюджетте қаржылық жылдың басында 745,5 мың теңге сомасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының төрағасы С. Сәниев
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2024 жылғы 29 наурыздағы
№ 5-17 с шешіміне 1-қосымша
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2023 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 5-13 с шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3

дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в сельском бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 745,5 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Уалихановского районного маслихата С. Саниев
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 29 марта 2024 года № 5-17 с
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
№ 5-13 с от 28 декабря 2023 года
Бюджет Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2024 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3