Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-13с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 5-20 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 6-13с "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2024-2026 жылдарға, соның ішінде 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2024 жылға арналған Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 712 857,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 42 305,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –960,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 043 мың теңге;
трансферттер түсімі – 666 548 мың теңге;
2) шығындар – 720 636,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 779,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
7 779,4 мың теңге;
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 779,4 мың теңге";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
9. "2024 жылға арналған ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер, оның ішінде:
1) Кішкенекөл ауылында жасанды жабындысы бар шағын футбол алаңын жайластыруға;
2) Кішкенекөл ауылының Ш.Уәлиханов көшесіндегі (сот) шағын футбол алаңын жайластыруға;
3) Кішкенекөл ауылының Ш.Уәлиханов көшесіндегі (Жастар саябағы) шағын футбол алаңын жайластыруға;
4) Кішкенекөл ауылының Ш.Уәлиханов көшесіндегі балалар ойын алаңын жайластыруға.
5) Интеграция және техникалық сүйемелдеу жөніндегі қызметтерге - Қол жеткізуді бақылау және басқару жүйелері (ҚЖББЖ);
6) Кішкенекөл ауылының көшелерінің бойындағы көшелерді жарықтандыру шамдарын демонтаждау және орнатуға;

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 28 декабря 2023 года № 6-13с "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27 июня 2024 года № 5-20 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы" от 28 декабря 2023 года № 6-13с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 712 857,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 42 305,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 960,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 043 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 666 548 тысяч тенге;
2) затраты – 720 636,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -7 779,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 7 779,4 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 779,4 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в сельском бюджете на 2024 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на обустройство мини-футбольного поля с искусственным покрытием в селе Кишкенеколь;
2) на обустройство мини футбольного поля по адресу улица Ш.Уалиханова (суд) в селе Кишкенеколь;
3) на обустройство мини футбольного поля по адресу улица Ш.Уалиханова (парк Жастар) в селе Кишкенеколь;
4) на обустройство детской игровой площадки по улице Уалиханова в селе Кишкенеколь;
5) на услуги по интеграции и техническому сопровождению - Системы контроля и управления доступом (СКУД);
6) на демонтаж и монтаж фонарей уличного освещения села Кишкенеколь;

7) Кішкенекөл ауылында автомобиль жолдарының істеуін қамтамасыз етуге;
8) мемлекеттік мекеменің күрделі шығындарына.
Аудандық бюджеттен көрсетілген нысаналы трансферттерді бөлу "2024-2026 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Уәлиханов аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

7) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
8) на капитальные расходы государственного органа.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района "О реализации решения Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2024-2026 годы.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.