Қызылқоға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-2 "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2024 жылғы 18 сәуірдегі № 16-1 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қызылқоға аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 12-2 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 191752 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 875 835 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 619 228 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78 237 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 174 070 мың теңге;
2) шығындар – 11 381 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 47 232 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 77 532 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 30 300 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 25 декабря 2023 года № 12-2 "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 18 апреля 2024 года № 16-1
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылкогинского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 25 декабря 2023 года № 12-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 191752) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 875 835 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 619 228 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78 237 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 174 070 тысяч тенге;
2) затраты – 11 381 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 232 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 77 532 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 300 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

3 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
893 219
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
96 795
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
96 795
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
96 795
2
Әлеуметтiк көмек
493 470
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
493 470
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34 456
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
178 742
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 107
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
5 098
015
Зейнеткерлер мен мүгедектігі бар адамдарға әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
132 986
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
137 881
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
302 954
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
17 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
17 000
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
285 954
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 924
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 870
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
45 160
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
180 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 463 396
1
Тұрғын үй шаруашылығы
462 998
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
40 000
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
40 000

3 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
893 219
1
Социальное обеспечение
96 795
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
96 795
005
Государственная адресная социальная помощь
96 795
2
Социальная помощь
493 470
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
493 470
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34 456
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
178 742
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 107
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5 098
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
132 986
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
137 881
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
302 954
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
17 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
17 000
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
285 954
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 924
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 870
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
45 160
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
180 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 463 396
1
Жилищное хозяйство
462 998
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
40 000
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
40 000