Қызылқоға ауданы Миялы ауылы аумағында жолаушылар мен жүкті тұрақты тасымалдаудың бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы әкімдігінің 2024 жылғы 26 қарашадағы № 252 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 - баптарына, "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына, "Тұрақты маршруттар бойынша жолаушылар мен багажды тасымалдау жөнінде қызмет көрсетуге тарифтер есептеу әдістемесін бекіту туралы" № 614 бұйрығына сәйкес, Қызылқоға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Миялы ауылдық округі аумағында жолаушылар мен жүкті тұрақты автомобиль тасымалдауына жолаушының бір реттік жол жүру ақысы 50 (елу) теңге мөлшерінде бірыңғай тариф белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылқоға ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Әзмұханов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қызылқоға аудандық
мәслихатының төрағасы
___________Т. Бейсқали
"25" қараша 2024 жыл

Об установлении единого тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа на территории Миялинского сельского округа Кызылкогинского района
Постановление акимата Кызылкогинского района Атырауской области от 26 ноября 2024 года № 252
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте" и приказом № 614 "Об утверждении Методики расчета тарифов на оказание услуг по перевозке пассажиров и багажа по регулярным маршрутам", акимат Кызылкогинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа на территории Миялинского сельского округа в размере 50 (пятьдесят) тенге единовременной платы за проезд пассажира.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возлжить на курирующего заместителя акима Кызыкогинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Азмуханов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Кызылкогинского
районного маслихата
________Т. Бейскали
"25" ноября 2024 год