Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Макатскому району
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 30 сентября 2024 года № 109-VIII
В соответствии с подпунктом 2 пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Макатский районный маслихат РЕШИЛ:

Мақат ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2024 жылғы 30 қыркүйектегі № 109-VIII шешімі
Қазақстан Республикасының Экология Кодексінің 365 бабының 3 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес Мақат аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Макатскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата А. Шангалаев
Приложение к решению
Макатского районного
маслихата от 30 сентября
2024 года № 109-VIII
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Макатскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма годовая, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

1. Мақат ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы А. Шанғалаев
Мақат аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
30 қыркүйектегі № 109-VIII
шешіміне қосымша
Мақат ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтарды жинақтау объектісі
Есептік бірлік
Жылдық норма, м3
1
Жайлы және жайлы емес үй иелері
1 тұрғын