"Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді және медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі № 5/48-VIІ шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 9/131-VIII шешімі
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді және медициналық бұйымдарды қосымша беру туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 21 сәуірдегі №5/48-VІI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6176 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы Түркістан облысында тұратын азаматтардың жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде рецепт бойынша облыстық бюджет қаражаты есебінен тегін қосымша берілетін дәрілік заттар, арнайы емдік өнімдер және медициналық бұйымдардың тізілімі мынадай жолдармен толықтырылсын:
Қосымша дәрі-дәрмектердің, арнайы емдік өнімдердің және медициналық бұйымдардың аталуы
Азаматтар санаты
Натрия хлориды 3-5-7% дейін + Гиалуронат натрия 0,1% ингаляцияға арналған ерітінді
18 жасқа дейінгі балаларға
Тофацитиниб 5мг
18 жасқа дейінгі балаларға
Триентин дигидрохлорид 250 мг
Барлық санаттар
Акалабрутиниб 100 мг
Барлық санаттар
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н.Әбішов

О внесении дополнений в решение Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года № 5/48-VII "О дополнительном предоставлении лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение Туркестанского областного маслихата от 11 апреля 2024 года № 9/131-VIII
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 21 апреля 2021 года №5/48-VIІ "О дополнительном предоставлении лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий отдельным категориям граждан при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6176) следующие дополнения:
в приложении к указанному решению Перечень дополнительных лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов и медицинских изделий, предоставляемых отдельным категориям граждан, проживающим в Туркестанской области, при амбулаторном лечении по рецептам бесплатно за счет средств областного бюджета дополнить строками следующего содержания:
Наименование дополнительных лекарственных средств, специлизированных лечебных продуктов и медицинских изделий
Категория граждан
Раствор Натрия хлорида до 3-5-7% + Гиалуронат натрия 0,1% для ингаляций
Детям до 18 лет
Тофацитиниб 5мг
Детям до 18 лет
Триентин дигидрохлорид 250 мг
Все категории
Акалабрутиниб 100 мг
Все категории
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель областного маслихата Н.Абишов