"Түркістан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" Түркістан облыстық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/129-VIІ шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облыстық мәслихатының 2024 жылғы 11 сәуірдегі № 9/133-VIII шешімі
Түркістан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан облыстық мәслихатының "Түркістан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшерін бекіту туралы" 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 13/129-VIІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25922 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түркістан облысы бойынша ауызсумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың ерекше маңызды топтық және оқшау жүйелерінен халыққа берілген ауызсудың бір текше метрі үшін төлемақы мөлшері бекітілсін:
1) ауызсуды есепке алу аспаптары бар тұтынушылар үшін - 70 теңге;
2) ауызсуды есепке алу аспаптары жоқ тұтыншулар үшін - 80 теңге.".
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 шілдесінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат төрағасы Н. Әбішов

О внесении изменения в решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года № 13/129-VIІ "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Туркестанской области"
Решение Туркестанского областного маслихата от 11 апреля 2024 года № 9/133-VIII
Туркестанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского областного маслихата от 10 декабря 2021 года №13/129-VIІ "Об утверждении размера платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Туркестанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №25922) следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить размер платы за один кубический метр поданной питьевой воды населению из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения по Туркестанской области:
1) для потребителей, имеющих приборы учета питьевой воды - 70 тенге;
2) для потребителей, не имеющих приборы учета питьевой воды - 80 тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июля 2024 года.
Председатель областного маслихата Н. Абишов