017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
590526
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
119974
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
119974
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84860
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
275
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
10253
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
7586
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2419406
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1128787
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1081587
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
1081587
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
47200
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
200
006
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
1000
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
46000
2
Коммуналдық шаруашылық
836470
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
836470
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
155560
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
228765
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
127163
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
25176
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
298806
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1000
3
Елді мекендерді көркейту
454149
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
590526
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
119974
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
119974
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
84860
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000
021
Капитальные расходы государственного органа
275
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
10253
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
15000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
7586
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2419406
1
Жилищное хозяйство
1128787
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1081587
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1081587
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
47200
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
200
006
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
1000
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство
инженерно-коммуникационной инфраструктуры
46000
2
Коммунальное хозяйство
836470
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
836470
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
155560
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
228765
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района (города областного значения)
127163
028
Развитие коммунального хозяйства
25176
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
298806
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1000
3
Благоустройство населенных пунктов
454149
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)