Шектеу іс-шараларын алып тастау және Арыс қаласы, Монтайтас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы № 45 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Арыс қаласы әкімдігі Монтайтас ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 1 наурыздағы № 11 шешімі
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 1-тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Арыс қалалық аумақтық инспекциясының 2024 жылғы 28 ақпандағы №08-02-03/77 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Құтыру ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық-санитарлық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Монтайтас ауылдық округі, Қабылсай ауылы, Қазақстан көшесі № 42 үйіне шектеу іс-шаралары алып тасталсын.
2. Арыс қаласы, Монтайтас ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 28 желтоқсандағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 191108 болып тіркелген) № 45 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі
Монтайтас ауылдық округінің әкімі Е.Ахметов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Монтайтас от 28 декабря 2023 года № 45 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Монтайтас акимата города Арысь Туркестанской области от 1 марта 2024 года № 11
В соответствии с подпунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления Арысской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 28 февраля 2024 года №08-02-03/77, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия по адресу: сельский округ Монтайтас, село Кабылсай, улица Казахстан, дом 42 в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бешенства.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Монтайтас города Арыс от 28 декабря 2023 года № 45 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 191108).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Монтайтас Ахметов Е.