2025–2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 26/155 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Бәйдібек аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы №25/146 "2025-2027 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2025 – 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81 914 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 28 219 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 212 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3 066 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 50 417 мың теңге;
2) шығындар – 82 499 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 585 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 585 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 585 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 16.05.2025 № 30/177 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Алғабас ауылдық округінің 2025 - 2027 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 112 497 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 29282 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 64 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 329 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 82822 мың теңге;
2) шығындар – 113 409 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -912 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 912
мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 912 мың теңге.

О бюджетах сельских округов на 2025-2027 годы
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2024 года № 26/155
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2025.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением маслихата района Байдибек от 20 декабря 2024 года №25/146 "О районном бюджете на 2025-2027 годы" маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 914 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 219 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 212 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 066 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 417 тысяч тенге;
2) затраты –82 499 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -585 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 585 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 585 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 16.05.2025 № 30/177 (вводится в действие с 01.01.2025).
2. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2025-2027 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 497 тысяч тенге:
налоговые поступления – 29 282 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 64 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 822 тысяч тенге;
2) затраты – 113 409 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -912 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 912 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 912 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 759 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 759 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 16.05.2025 № 30/177 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек аудандық мәслихат төрағасы И.Түймебаев
Байдібек аудандық
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 759 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 759 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 в редакции решения Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 16.05.2025 № 30/177 (вводится в действие с 01.01.2025).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата района Байдибек И.Түймебаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек