Қазығұрт аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 9/52-VIIІ "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 сәуірдегі № 13/87-VIII шешiмi
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2023 жылғы 20 желтоқсандағы №9/52-VIIІ шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауданының 2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 8 601 699 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 543 615 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 41 640 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 67 974 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 4 948 470 мың теңге;
2) шығындар – 9 351 662 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 445 373 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 564 876 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 119 503 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 195 336 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 195 336 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 925 369 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 119 503 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 389 470 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 9/52-VIIІ "О районном бюджете на 2024-2026 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 24 апреля 2024 года № 13/87-VIII
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О районном бюджете на 2024-2026 годы" от 20 декабря 2023 года №9/52-VIІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Казыгуртского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 601 699 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 543 615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 640 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 67 974 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 948 470 тысяч тенге;
2) затраты – 9 351 662 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 445 373 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 564 876 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 119 503 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5)дефицит (профицит) бюджета – - 1 195 336 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 195 336 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 925 369 тысяч тенге;
погашение займов – 119 503 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 389 470 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.