Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Сабыр Рақымов ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 11 шешімі
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекция басшысының 2024 жылғы 02 сәуірдегі № 02-05/103 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Сабыр Рақымов ауылдық округі Көкібел елді мекені А.Құралов көшесі № 98, 100, 102 және Жастар көшесі № 10, 11 тұрғын үйлердің аумағында бір бас иттің басынан құтыру ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің міндетін уақытша атқарушы С.Мейрбеков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Сабыра Рахимова Казыгуртского района Туркестанской области от 4 апреля 2024 года № 11
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления руководителя Казыгуртской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 02 апреля 2024 года за № 02-05/103, РЕШИЛ:
1. На территории жилых домов № 98, 100, 102 по улице А. Куралова и № 10, 11 по улице Жастар, сельского округа Сабыр Рахимов Казыгуртского района Туркестанской области установить ограничительные мероприятия в связи с появлением бешенства с головы одной собаки.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима сельского округа С.Мейрбеков