Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қазығұрт ауданы С.Рақымов ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 11 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Сабыр Рақымов ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 12 маусымдағы № 13 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабының 1 тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабыны 8) тармақшасына сәйкес, және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2024 жылғы 7 маусымдағы № 02-05/161 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданы С.Рақымов ауылдық округі Көкібел елді мекені А.Құралов көшесі № 98, 100, 102 және Жастар көшесі № 10, 11 тұрғын үйлердің аумағында бір бас иттің басынан құтыру ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қазығұрт ауданы С.Рақымов ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 11 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің міндетін уақытша атқарушы Н.Бекбауов

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решение акима сельского округа С.Рахимова Казыгуртского района от 4 апреля 2024 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима сельского округа Сабыра Рахимова Казыгуртского района Туркестанской области от 12 июня 2024 года № 13
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя территориальной инспекции Казыгуртского района Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 7 июня 2024 года № 02-05/161, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия, На территории жилых домов № 98, 100, 102 по улице А. Куралова и № 10, 11 по улице Жастар, сельского округа С.Рахимов Казыгуртского района Туркестанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезней с возникновением бешенства у одной головы собаки.
2. Признать утратившим силу решения акима сельского округа С.Рахимова Казыгуртского района от 4 апреля 2024 года № 11 "Об установлении ограничительных мероприятий".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Временно исполняющий обязанности акима сельского округа Н.Бекбауов