Көшелерге қайта атау беру туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданының Атакент кенті әкiмiнiң 2024 жылғы 12 наурыздағы № 30 шешiмi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14- бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Түркістан облыстық ономастика комиссиясының 2023 жылғы 03 мамырдағы қорытындысы негізінде Атакент кенті әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атакент кентіндегі В.Маяковский көшесіне Әйтеке би көшесі деп қайта атау берілсін.
2. Атакент кентіндегі А.Пушкин көшесіне Түркістан көшесі деп қайта атау берілсін.
3. Мақтаарал ауданының "Атакент кенті әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" ШЖҚ РМК Түркістан обласы филиалының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялауын және тіркелуін;
2) осы шешімді оны ресми жарияланғаннан кейін "Мақтаарал ауданы әкімдігінің Атакент кенті әкімі аппараты" ММ-нің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атакент кенті әкімі С.Азимов

О переименований улиц
Решение акима поселка Атакент Мактааральского района Туркестанской области от 12 марта 2024 года № 30
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 03 мая 2023 года, аким поселка Атакент РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу В.Маяковский в поселке Атакент в улицу Айтеке би.
2. Переименовать улицу А.Пушкина в поселке Атакент в улицу Туркестан.
3. Государственному учреждению "Аппарата акима поселка Атакент" Мактааральского района в установленном законодательством Республики Казахстан в порядке обеспечить:
1) Обьявление и регистрации настоящего решения в правовых актах в эталоном контрольном банке НПА РК филала Туркестанской области "Института законадательства и правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) Размещение настоящего решения на интернет-ресурсе ГУ Аппарата акима поселка Атакент Мактааральского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Атакент С. Азимов