Ордабасы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы № 11/1 "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 қарашадағы № 22/1 шешiмi
Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ордабасы ауданының мәслихатының 2023 жылғы 27 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" №11/1 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бадам ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер –205 507 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 112 962 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 280 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 8 732 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 83 533 мың теңге;
2) шығындар – 217 465 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 958 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11 958 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 958 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Бөген ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше тиісінше 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 69 256 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 786 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 157 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 53 213 мың теңге;
2) шығындар – 69 415 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -159 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 159 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 159 мың теңге.
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Бөржар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 93 236 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 51 921 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 150 мың теңге;

О внесении изменений в решение Ордабасинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года № 11/1 "О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 7 ноября 2024 года № 22/1
Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 27 декабря 2023 года №11/1 "О бюджетах сельских округов на 2024-2026 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2024-2026 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 205 507 тысяч тенге:
налоговые поступления – 112 962 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 280 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 732 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 533 тысяч тенге;
2) затраты – 217 465 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 958 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 958 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 11 958 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2024-2026 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 256 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 786 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 157 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 213 тысяч тенге;
2) затраты – 69 415 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -159 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 159 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 159 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Буржар на 2024-2026 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 236 тысяч тенге:
налоговые поступления – 51 921 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;

17. Шұбар ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 92 681 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 39 156 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 150 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 8 936 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 439 мың теңге;
2) шығындар – 92 977 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -296 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 296 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 296 мың теңге.
19 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
19. Шұбарсу ауылдық округінің 2024-2026 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 296 810 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 173 572 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 28 854 мың теңге;
трансферттер түсімі – 94 134 мың теңге;
2) шығындар – 316 053 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -19 243 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 243 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 243 мың теңге.
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
20. Осы шешім 2024 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Б.Джумабеков
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
07 қарашадағы №22/1
шешіміне 1-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 желтоқсандағы №11/1
шешіміне 1-қосымша
2024 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

17. Утвердить бюджет сельского округа Шубар на 2024-2026 годы согласно приложению 25 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 92 681 тысяч тенге:
налоговые поступления – 39 156 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 936 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 439 тысяч тенге;
2) затраты – 92 977 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -296 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 296 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 296 тысяч тенге.
пункт 19 изложить в новой редакции:
19. Утвердить бюджет сельского округа Шубарсу на 2024-2026 годы согласно приложению 28 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 296 810 тысяч тенге:
налоговые поступления – 173 572 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28 854 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 94 134 тысяч тенге;
2) затраты – 316 053 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 243 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –19 243 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 19 243 тысяч тенге.
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
20. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель районного маслихата Б.Джумабеков
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 7 ноября
2024 года №22/1
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 27 декабря
2023 года №11/1
Бюджет сельского округа Бадам на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
71 916
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
71 916
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
-11 958
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
11 958
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатыны қалдықтарының қозғалысы
11 958
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
11 958
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
11 958
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
11 958
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
07 қарашадағы №22/1
шешіміне 2-қосымша
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
27 желтоқсандағы №11/1
шешіміне 4-қосымша
2024 жылға арналған Бөген ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
71 916
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
71 916
3. Чисто бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-11 958
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
11 958
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
11 958
01
Остатки бюджетных средст
11 958
1
Свободные остатки бюджетных средств
11 958
01
Свободные остатки бюджетных средств
11 958
Приложение 2 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 7 ноября
2024 года №22/1
Приложение 4 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 27 декабря
2023 года №11/1
Бюджет сельского округа Бугунь на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование