Шектеу шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Ордабасы ауданы Қараспан ауыл округі әкімінің 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 33 шешiмi. Күші жойылды - Түркістан облысы Ордабасы ауданы Қараспан ауыл округі әкімінің 2024 жылғы 11 маусымдағы № 52 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды -  Түркістан облысы Ордабасы ауданы Қараспан ауыл округі әкімінің 11.06.2024 № 52 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7- тармағына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 ақпандағы № 7-1/86 бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 12 наурызда № 10414 тіркелген) және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ордабасы аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2024 жылғы 03 сәуірдегі №08-02- 07/125 ұсынысына сәйкес, Қараспан ауыл округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы ауданы Қараспан ауыл округіне қарасты Батырата елді мекені, Жандосов көшесі №3 үйдің мүйізді ірі қара малы "Құтыру" ауруына оң нәтиже беруіне байланысты, шектеу іс-шаралары енгізілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округі әкімі Н.Умаров

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Караспан Ордабасинского района Туркестанской области от 5 апреля 2024 года № 33. Утратило силу решением акима сельского округа Караспан Ордабасинского района Туркестанской области от 11 июня 2024 года № 52
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Караспан Ордабасинского района Туркестанской области от 11.06.2024 № 52 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", приказом министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 февраля 2015 года № 7-1/86 (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 марта 2015 года № 10414) и приказом руководителя Ордабасинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 03 апреля 2024 года №08-02 - 07/125, аким сельского округа Караспан РЕШИЛ:
1. Ввести ограничительные мероприятия в связи с положительным результатом на "бешенство" крупного рогатого скота по улице Жандосова №3, населенного пункта Батырата сельского округа Караспан Ордабасинского района.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Н.Умаров