Сарыағаш ауданының Сарыағаш қаласында және ауданішілік тұрақты бағыттарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифін белгілеу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 8 қазандағы № 354 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 2-тармағына, "Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 19-бабына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш ауданының Сарыағаш қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың тарифі 100 теңге көлемінде белгіленсін.
2. Сарыағаш ауданында ауданішілік тұрақты бағыттарда жолаушылар мен багажды автомобильмен тасымалдаудың тарифі 1 километрге 11 тенге көлемінде белгіленсін.
"Автомобиль көлiгi туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының талаптары сақталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Абдуллаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Сарыағаш аудандық мәслихаты

Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Сарыагаш и внутрирайонных маршрутах Сарыагашского района
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 8 октября 2024 года № 354
В соответствии пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Сарыагаш Сарыагашского района в размере 100 тенге.
2. Установить тариф на автомобильную перевозку пассажиров и багажа на регулярных внутрирайонных маршрутах в Сарыагашском районе в размере 11 тенге за 1 километр.
Соблюдать требования статьи 20 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сарыагашского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Абдуллаев
"СОГЛАСОВАНО"
Сарыагашский районный маслихат