Созақ ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 25 тамыздағы "Барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізінде үй-жайлар беру туралы" № 193 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2024 жылғы 5 сәуірдегі № 88 қаулысы
Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Созақ ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 25 тамыздағы "Барлық кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізінде үй-жайлар беру туралы" № 193 қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Созақ ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданы әкімі М.Тұрысбеков
Созақ ауданы әкімдігінің
05 сәуірдегі 2024 жылғы
№ 88 қаулысына қосымша
Созақ ауданы әкімдігінің
2023 жылғы 25 тамыз
№139 қаулысына қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
Реттік саны
Ауылдық округтер мен кенттерінің атаулары
Ауыл атауы
Шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
1
Шолаққорған
Абай ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "А.Иманов атындағы шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Балдысу ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Жамбыл атындағы шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қарабұлақ ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Қарабұлақ шағын жинақты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жеткеншек ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Ә.Молдағұловаатындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шолаққорған ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
2
Жартытөбе
Жартытөбе ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Жартытөбе ауылдық клубы
Аққолтық ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Аққолтық ауылдық клубы
Бабата ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Бабата ауылдық клубы
3
Құмкент
Құмкент ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Құмкент ауылдық мәдениет үйі
Қызылкөл ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қызылкөл ауылдық клубы
4
Созақ
Созақ ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Созақ ауылдық Мәдениет үйі
Көктөбе ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Суындық жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ыбырай ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Құрманғазы атындағы шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
Сызған
Сызған ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Қ.Рүстемов атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қозмолдақ ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қозмолдақ ауылдық клубы
Қайнар ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "А.Макаренко атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
6
Қарақұр
Қарақұр ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Қарағұр жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Раң ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Б.Батырбекова атындағы шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шаға ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "С.Бақбергенов атындағы шағын жинақты жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
7
Қаратау
Ақсүмбе ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Ақсүмбе ауылдық клубы
Бақырлы ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны Қаратау ауылдық мәдениет үйі
Саржаз ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Саржаз шағын жинақты негізгі орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
8
Жуантөбе
Жуантөбе ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
9
Тасты
Тасты ауылы
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Абай атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
Шу
Шу ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Шу ауылдық клубы
11
Таукент
Таукент кенті
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "І.Кеңесбаев атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Түркістан облысының білім басқармасының Созақ ауданының білім бөлімінің "Сүгір Әліұлы атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қыземшек кенті мәдениет үйі
12
Қыземшек
Қыземшек кенті
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Қыземшек кенті мәдениет үйі
Тайқоңыр ауылы
Созақ ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Мыңжылқы" мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны Тайқоңыр ауылдық "Демур" клубы

О внесении изменений в постановление акимата Созакского района от 25 августа 2023 года № 193 "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на договорной основе"
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 5 апреля 2024 года № 88
Акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Созакского района от 25 августа 2023 года № 193 "О предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на договорной основе" следующие изменения:
приложение к указанному постановлению, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Созакского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Созакского района М.Турусбеков
Приложение к постановлению
акимата Созакского района от
05 апреля 2024 года № 88
Приложение 2 кпостановлению
акимата Созакского района
от 25 августа 2023 года №193
Перечень помещений предоставляемых для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
п/н
Наименование сельских округов и поселок
Наименование село
Список домов выдающиеся на договорных основаниях
1
Шолаккорган
село Абай
Коммунальное государственноеучреждение"Малокомплектная общеобразовательная школа имени Иманова"образованияСозакского района управление образования Туркестанской области
село Балдысу
Коммунальное государственноеучреждение"Малокомплектная общеобразовательнаяшкола имени Жамбыла" отдела образованияСозакского района управление образования Туркестанской области
село Карабулак
Коммунальное государственноеучреждение"Малокомплектная начальная школа Карабулак" отдела образованияСозакского района управление образования Туркестанской области
село Жеткеншек
Коммунальное государственноеучреждение"Общеобразовательнаяшкола имени А.Молдагуловой" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
село Шолаккорган
Государственное коммунальное казенноепредприятие"Дворец культуры Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акиматаСозакского района
2
Жартытобе
село Жартытобе
Государственное коммунальное казенноепредприятие"Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акиматаСозакского района
клуб села Жартытобе
село Акколтык
Государственное коммунальное казенноепредприятие"Дворец культуры Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акиматаСозакского района
дом культуры села Акколтык
село Бабата
Государственное коммунальное казенноепредприятие"Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акиматаСозакского района
клуб села Бабата
3
Кумкент
село Кумкент
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
дом культуры села "Құмкент"
село Кызылкол
Государственное коммунальное казенноепредприятие"Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акиматаСозакского района
клуб села Қызылкөл
4
Созак
село Созак
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
дом культуры села Созак
село Коктобе
Коммунальное государственноеучреждение"Общеобразовательнаяшкола имени Суындык" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
село Ыбырай
Коммунальное государственноеучреждение"Малокомплектная общеобразовательнаяшкола имени Курмангазы" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
5
Сызган
село Сызган
Коммунальное государственноеучреждение"Общеобразовательнаяшкола имени К.Рүстемов" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
село Козмолдак
Сельского клуба "Козмолдак" государственное коммунальное казенноепредприятие"Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акиматаСозакского района
село Кайнар
Коммунальное государственноеучреждение"Общеобразовательнаяшкола имени Макаренко" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
6
Каракур
село Каракур
Коммунальное государственноеучреждение"Общеобразовательнаяшкола имени Карагур" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
село Ран
Коммунальное государственноеучреждение"Малокомплектная общеобразовательнаяшкола имени Б.Батырбековой" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
село Шага
Коммунальное государственноеучреждение"Малокомплектная общеобразовательнаяшкола имени С.Бакбергенова" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
7
Каратау
село Аксүмбе
Сельского клуба Аксумбе государственное коммунальное казенноепредприятие"Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акиматаСозакского района
село Бакырлы
государственное коммунальное казенноепредприятие"Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акиматаСозакского района
дом культуры села Қаратау
село Саржаз
Коммунальное государственноеучреждение"Малокомплектная основная средняя школа Саржаз" отдела образованияСозакского района, управления образования Туркестанской области
8
Жуантобе
село Жуантобе
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательнаяшкола имени Карагур" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
9
Тасты
село Тасты
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательнаяшкола имени Абая" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
10
Шу
село Шу
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
клуб села Шу
11
Таукент
поселок Таукент
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательнаяшкола имени И.Кенесбаева" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательнаяшкола имени Сугир Алиулы" отдела образованияСозакского района управления образования Туркестанской области
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
дом культуры поселка Таукент
12
Кыземшек
поселок Кыземшек
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созакского района
дом культуры поселка Қыземшек
село Тайконыр
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры "Мыңжылқы" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Созаского района клуб "Демур" села Тайқоңыр