Шектеу іс-шараларын алып тастау және Түркістан облысы Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 15 сәуірдегі № 62 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 17 маусымдағы № 108 шешімі
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Созақ аудандық аумақтық инспекциясының 2024 жылғы 13 маусымдағы №08-02.07/165 ұсынысы негізінде, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Құтыру ауруының ошақтарын жоюға қатысты ветеринариялық-санитарлық іс-шаралар кешенінің жүргізілуіне байланысты, Түркістан облысы, Созақ ауданы, Шолаққорған ауылы, С.Еспенбетов көшесі №5 тұрғын үйдің аумағында шектеу іс-шаралары алынып тасталсын.
2. Түркістан облысы Созақ ауданы Шолаққорған ауылдық округі әкімінің 2024 жылғы 15 сәуірдегі №62 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шолаққорған ауылдық округінің әкімі А.Елибаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима сельского округа Шолаккорган Созакского района Туркестанской области от 15 апреля 2024 года № 62 "Об установлении ограничительных мероприятии"
Решение акима сельского округа Шолаккорган Созакского района Туркестанской области от 17 июня 2024 года № 108
В соответствии с подпунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О прововых актах" и на оснавани представления Созакской районный территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 13 июня 2024 года за №08-02.07/165, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на територий жилого дома №5 улицы С.Еспенбетова в селе Шолаккорган сельского округа Шолакорган Созакского района Туркестанской области связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очага заболевания бешенства.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Шолаккорган Созакского района Туркестанской области от 15 апреля 2024 года №62 "Об установлении ограничительных мероприятий".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Шолаккорган А.Елибаев