"КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне қоғамдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің Ленгір қаласы әкімінің 2024 жылғы 26 қыркүйектегі № 103 шешімі
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19 және 69 баптарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Төлеби ауданының құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің 15.04.2024 жылғы №408 қала құрылыстық қорытындысына, Төлеби аудандық жер қатынастары бөлімінің 18.09.2024 жылғы (жер учаскесін қалыптастыру жөнінде жерге орналастыру жобасын бекіту туралы) №880 (№KZ96VBG01469122) бұйрығына, топографиялық түсірілімне және ТОБЖ желісінің сызбасына коммуникациялық (Газ, жарық, су, казақтелеком) мекемелердің келісіміне және өтінішіне сәйкес ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ленгір қаласы, Ә.Бектайұлы, Төлеби, Оқжетпес, Ақшағала, Теміржол көшелерінің бойында орналасқан жалпы алаңы 0,2965 га (S1-0,1416 га, S2-0,0105, S3-0,0952 га, S4-0,0492га) жер учаскелеріне талшықты оптикалық байланыс желілерін жүргізу үшін "КаР-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне 5 (бес) жыл мерзімге қоғамдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешiмнiң орындалу барысын қадағалау қала әкiмi орынбасары Ж.Байзаковқа жүктелсiн.
3. Осы шешім оның алғашқы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкiмі М.Жұмабаев

Об установлении общественного сервитута Товарищества с ограниченной ответственностью "КаР-Тел"
Решение акима города Ленгер акимата Толебийского района Туркестанской области от 26 сентября 2024 года № 103
В соответствии со статьями 19 и 69 "Земельного кодекса Республики Казахстан" от 20 июня 2003 года и статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", заключением №408 от 15.04.2024 года Отдела строительства, архитектуры и градостроительства Толебийского района, приказом №880 (№KZ96VBG01469122) (Об утверждении землеустроительного проекта по формированию земельного участка) от 18.09.2024 года Отдела земельных отношений Толебийского района, согласно топографической съемки и схемой сети ВОЛС (газ, свет, вода, Казахтелеком) с согласия учреждений ВЫНЕСЛИ РЕШЕНИЕ:
1. Товариществу с ограниченной ответственностью "КаР-Тел" для прокладки волоконно-оптических линий связи на земельных участках общей площадью 0,2965 га (S1-0,1416 га, S2-0,0105, S3-0,0952 га, S4-0,0492 га), расположенных по улицам города Ленгер: А.Бектаева, Толеби, Окжетпес, Акшагала, Темиржол установить общественный сервитут сроком на 5 (пять) лет.
2. Контроль за ходом исполнения настоящего решения возложить на заместителя акима города Ж.Байзакова.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого опубликования.
Аким города М.Джумабаев