Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданының Киелітас ауылдық округi әкiмiнiң 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 32 шешiмi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 19 бабына, 69 бабының 4 тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, "Кар-Тел" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің өтінішіне және аудандық жер қатынастары бөлімі бекіткен жерге орналастыру жобасы негізінде ШЕШТІМ:
1. "Кар-Тел" (Билайн) жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне Төлеби ауданындағы Beeline ұялы байланысымен сапасын жақсарту мақсатында, талшықты-оптикалық байланыс желісін жүргізу үшін қосымша тіркелген сызбаға сәйкес, Киелітас ауылдық округі, Сұлтанрабат елді мекені аумағынан алаңы 0,24 га жер учаскесіне 5 (бес) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Төлеби ауданының "Киелітас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1)Осы шешім мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік 10 (он) күн ішінде көшірмесін Төлеби ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануға жіберілуін;
2)Осы шешім тіркелген күннен бастап күнтізбелік 10 (он) күн ішінде оның қазақ орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
3) Ресми жарияланғанынан кейін осы шешім Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын қадағалау ауылдық округ әкімінің орынбасары Н.Садықбековке жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Киелітас ауылдық округінің әкімі П.Туребеков

Об установлении публичного сервитута
Решение акима Киелитасского сельского округа Толебийского района Туркестанской области от 25 сентября 2024 года № 32
В соответсвии со статьями 19, пункта 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, на основании статьи 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заявления товарищества с ограниченной ответственностью "Кар-Тел" и на основании землеустроительного проекта, утвержденного районным отделом земельных отношений РЕШИЛ:
1. Установить товариществу с ограниченной ответственностью "Кар-Тел" (Билайн) общественный сервитут сроком на 5 (пять) лет на земельный участок площадью 0,24 га с территории Келитасского сельского округа в соответствии с дополнительной фиксированной схемой для ведения волоконно-оптической сети связи с целью улучшения качества сотовой связи Beeline в Толебийском районе.
2. Государственное учреждение "Аппарат акима Киелитасского сельского округа Толебийского района" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан:
1) В течение 10 (десяти) календарных дней после государственной регистрации настоящего решения копии направляется для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Толебийского района;
2) В течение 10 (десяти) календарных дней со дня регистрации настоящего решения направить его копию в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в республиканскому государственному предприятию с правом хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и внесения в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) После официального опубликования разместить настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Толебийского района.
3. Контроль за исполнением настоящего решения проучить заместителю акима Киелитасского сельского округа Н.Садыкбекову.
4. Настоящее решение вступает в силу через десять календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Киелитасского сельского округа П.Туребеков