Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Түлкібас ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар орталығы" КММ қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақы белгілеу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 маусымдағы № 20/6-08 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілік мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы №1193 қаулысының 5-тармағы 3) тармақшасына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіпте жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын Түлкібас ауданы әкімдігінің ішкі саясат бөлімінің "Жастар орталығы" мемлекеттік коммуналдық мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджеттен ынталандыру үстемақысы 25% аспайтын көлемінде белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Х.Байысбаев

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников ГКУ "Молодежный центр" отдела внутренней политики акимата Тюлькубасского района, финансируемых из местного бюджета
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 27 июня 2024 года № 20/6-08
Согласно статье 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующую надбавку в размере не более 25% к должностным окладам работников государственного коммунального учреждения "Молодежный центр" отдела внутренней политики акимата Тюлькубасского района финансируемых из местного бюджета в порядке, определяемом местным исполнительным органом.
2. Настоящее решение вводится в действие по остечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата Х.Байысбаев