"Түлкібас ауданының "Ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері апппаратының мемлекеттік қызметшілеріне 2024 жылы" көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі № 18/7-08 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 25 қыркүйектегі № 24/6-08 шешімі
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Ұлттық экономика министрінің 2024 жылы 5 тамыздағы №63 бұйрығына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түлкібас ауданының "Ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері апппаратының мемлекеттік қызметшілеріне 2024 жылы" көтерме жәрдемақы және тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит беру туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2024 жылғы 19 сәуірдегі №18/7-08 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген шешімінің кіріспе бөлігі мынадай жаңа редакцияда жазылсын:
""Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 18-бабының 8-тармағына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылы 6 қарашадағы №72 "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Х.Байысбаев

О внесении изменения Тюлькубасского районного маслихата от 19 апреля 2024 года № 18/7-08 "О предоставлении в 2024 году подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья "специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппарата акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тюлькубасского района"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 25 сентября 2024 года № 24/6-08
В соответствии с приказом Заместителя Премьер-Министра-Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 августа 2024 года №63 маслихат Тюлькубасского района РЕШИЛ:
1. Внести следующее изменение в решение Тюлькубасского районного маслихата от 19 апреля 2024 года №18/7-08 "О предоставлении в 2024 году подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение или строительство жилья "специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппарата акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Тюлькубасского района":
1) Вводная часть указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 6 ноября 2014 года № 72 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов сел, поселков, сельских округов, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" маслихат Тюлькубасского района РЕШИЛ:".
2. Данное решение вступает в силу по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Преседатель районного маслихата Х.Байысбаев