"Шығыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қаңтардағы № 23 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 17 желтоқсандағы № 307 қаулысы
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 17, 164-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Өсімдіктер дүниесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11 - бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 22 қаңтардағы № 23 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Шығыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
14-тармақ мынадай мазмұндағы 37-1) тармақшамен толықтырылсын:
"37-1) елді мекендердің жалпыға ортақ пайдаланылатын жерлерінде орналасқан жасыл екпелерді күтіп-баптауды қамтамасыз етеді";
2. Шығыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап күнтізбелік бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Е. Көшербаев

О внесении дополнения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 22 января 2024 года № 23 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Восточно-Казахстанской области"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 17 декабря 2024 года № 307
В соответствии со статьями 17, 164 Закона Республики Казахстан "О государственном имуществе", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статья 11 Закона Республики Казахстан "О растительном мире" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 24 января 2024 года № 23 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Восточно-Казахстанской области" следующее дополнение:
в положении о государственном учреждении "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Восточно-Казахстанской области", утвержденном указанным постановлением:
пункт 14 дополнить подпунктом 37-1) следующего содержания:
"37-1) обеспечивают содержание зеленых насаждений, расположенных на землях общего пользования населенных пунктов";
2. Управлению энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Восточно-Казахстанской области обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
2) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев