"Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 299 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 312 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 4-т. қараңыз.
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 299 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулыға 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің білім беру мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Е. Көшербаев
"Келісілді"
Шығыс Қазақстан облысы
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы
______________
2024 жылғы "20" желтоқсандағы
Ф. Бельбеев
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2024 жылғы "20" желтоқсандағы
№ 312 қаулысына
1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Аймақтың атауы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрлері
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
10,5 сағаттық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
9 сағаттық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
Жарты күн болатын шағын орталықтар
Жалпы білім беретін мектептер жанындағы мектепалды даярлық сыныптары
10,5 сағаттық болу режимі бар түзету топтары
Туберкулез, аллергия ауруымен ауыратын, қант диабетімен ауыратын, әлжуаз және жиі ауыратын балаларға арналған 10,5 сағаттық болу режимі бар топтар
Өскемен қаласы
қала

О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 декабря 2023 года № 299 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 декабря 2024 года № 312
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 4.
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 21 декабря 2023 года № 299 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Управлению образования Восточно-Казахстанской области обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области, курирующего вопросы образования.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2024 года.
Аким Восточно-Казахстанской области Е. Кошербаев
"Согласовано"
Руководитель управления
экономики и бюджетного планирования
Восточно-Казахстанской области
______________
"20" декабря 2024 года
Ф. Бельбеев
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "20" декабря 2024 года № 312
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Наименование региона
Виды дошкольных организаций образования
Населенный пункт
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовым режимом пребыва ния, в том числе мини-центры
Группы с 9 часовым режимом пребыва ния, в том числе мини-центры
Мини- центры с неполным днем пребывания
Классы предшкольной подготовки при общеобразовательных школах
Коррекционные группы с 10,5 часовым режимом пребывания
Группы с туберкулезными, аллергическими заболеваниями, с заболеванием сахарного диабета, ослабленных и часто болеющих детей с 10,5-часовым режимом пребывания
г. Усть-Каменогорск
город

115 258
95 322
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің
2024 жылғы "20" желтоқсандағы
№ 312 қаулысына
2-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері
Аймақтың атауы
Айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдардың түрлері
Тәрбиеленушілер саны
Балабақша / бөбекжай (3 жасқа дейін / 3 жастан бастап)
Балалар толық күн болатын шағын орталық (3 жасқа дейін / 3 жастан бастап)
Өскемен қаласы

115 258
95 322
Приложение 2 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "20" декабря 2024 года № 312
Размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение
Наименование региона
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Виды дошкольных организаций
Количество воспитанников
Детский сад/ ясли-сад (до 3-х лет / от 3-х лет)
Мини-центр с полным днем пребывания детей (до 3-х лет / от 3-х лет)
город Усть-Каменогорск