Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/4-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2024 жылғы 6 желтоқсандағы № 17/2-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8/4-VІІІ "2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 029,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 873 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 150,9 мың теңге;
2) шығындар – 59 063,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 034 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 034 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 034 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2024 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 45 150,9 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 45 132,9 мың теңге ескерілсін.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 412 120,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 116 533,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 215,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 869,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 294 502,3 мың теңге;
2) шығындар – 419 743 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8/4-VIII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2024-2026 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 декабря 2024 года № 17/2-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 22 декабря 2023 года № 8/4-VIII "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2024-2026 годы", следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год следующих объемах:
1) доходы – 58 029,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 873 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 150,9 тысяч тенге;
2) затраты – 59 063,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1034 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1034 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1034 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 45 150,9 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 45 132,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 412 120,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 116 533,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 215,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 869,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 294 502,3 тысяч тенге;
2) затраты – 419 743 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 622,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 622,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 622,9 мың теңге.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2024 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 294 502,3 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 74 мың теңге, облыстық бюджеттен – 175 553 мың теңге, аудандық бюджеттен – 118 875,3 мың теңге ескерілсін.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 534,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 555 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 979,5 мың теңге;
2) шығындар – 60346,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1811,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 811,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 811,7 мың теңге.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2024 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 44 979,5 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 49 мың теңге, аудандық бюджеттен – 44930,5 мың теңге ескерілсін.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 595,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 001,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 863 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 622,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 622,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 622,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 294 502,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 74 тысяч тенге, из областного бюджета – 175 553 тысяч тенге из районного бюджета – 118 875,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 534,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 555 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 979,5 тысяч тенге;
2) затраты – 60346,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 811,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 811,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 811,7 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 44 979,5 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 49 тысяч тенге, из районного бюджета – 44930,5 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 595,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 001,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 863 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 54 730,6 мың теңге;
2) шығындар – 83 572,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 976,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 976,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 976,8 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2024 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 54 730,6 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 65 мың теңге, аудандық бюджеттен – 54 665,6 мың теңге ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 103 255,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 939,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 121,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 91 195 мың теңге;
2) шығындар – 103 928,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 673,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 673,1 мың теңге.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2024 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 91 195 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 23 мың теңге, облыстық бюджеттен – 14 829 мың теңге, аудандық бюджеттен – 76 343 мың теңге енгізілсін.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

поступления трансфертов – 54 730,6 тысяч тенге;
2) затраты – 83 572,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1976,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1976,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1976,8 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 54 730,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 65 тысяч тенге, из районного бюджета – 54 665,6 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 103 255,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 939,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 121,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 91 195 тысяч тенге;
2) затраты – 103 928,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -673,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 673,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 673,1 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 91 195 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 23 тысяч тенге, из областного бюджета – 14 829 тысяч тенге, из районного бюджета – 76 343 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

"15. 2024-2026 жылдарға орналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 494 160,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 104 471,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 050 мың теңге;
трансферттер түсімі – 387 588,9 мың теңге;
2) шығындар – 498 896,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 736 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 736 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 736 мың теңге.";
16 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2024 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 387 588,9 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 203 мың теңге, облыстық бюджеттен – 144 151,9 мың теңге, аудандық бюджеттен – 243 234 мың теңге ескерілсін.";
17 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 157 405 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 66 632 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2950 мың теңге;
трансферттер түсімі – 87 823,2 мың теңге;
2) шығындар – 159 221,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 816,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 816,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 816,5 мың теңге.";
18 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2024 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 87 823,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 10,5 мың теңге, аудандық бюджеттен 87 812,7 мың теңге ескерілсін.";
19 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"15. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 494 160,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 104 471,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 050 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 387 588,9 тысяч тенге;
2) затраты – 498 896,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4736 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4736 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 736 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 387 588,9 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 203 тысяч тенге, из областного бюджета – 144 151,9 тысяч тенге, из районного бюджета – 243 234 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 157 405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 66 632 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 950 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 87 823,2 тысяч тенге;
2) затраты – 159 221,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1816,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1816,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 816,5 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 87 823,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 10,5 тысяч тенге, из районного бюджета – 87 812,7 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:

"22. 2024 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 114 667,6 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 114 649,6 мың теңге ескерілсін.";
23 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"23. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 131 879,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 082 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 184 мың теңге;
трансферттер түсімі – 127 613,3 мың теңге;
2) шығындар – 132 318,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 439 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 439 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 439 мың теңге.";
24 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"24. 2024 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 127 613,3 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 8,6 мың теңге, облыстық бюджеттен – 55 468 мың теңге, аудандық бюджеттен – 72 136,7 мың теңге ескерілсін.";
25 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"25. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 640 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 607,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 001 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56 031,2 мың теңге;
2) шығындар – 101 337 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 697 мың теңге;

"22. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 114 667,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 114 649,6 тысяч тенге.";
пункт 23 изложить в новой редакции:
"23. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 879,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 082 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 184 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 127 613,3 тысяч тенге;
2) затраты – 132 318,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -439 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 439 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 439 тысяч тенге.";
пункт 24 изложить в новой редакции:
"24. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 127 613,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 8,6 тысяч тенге, из областного бюджета – 55 468 тысяч тенге, из районного бюджета – 72 136,7 тысяч тенге.";
пункт 25 изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 640 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42 607,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 001 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 031,2 тысяч тенге;
2) затраты – 101 337 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1697 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 697 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 697 мың теңге.";
26 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2024 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 56 031,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 11 мың теңге, аудандық бюджеттен – 56 020,2 мың теңге ескерілсін.";
27 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 848,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28 780,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 828 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79 240,2 мың теңге;
2) шығындар – 110 149,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1300,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 300,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 300,9 мың теңге.";
28 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"28. 2024 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 79 240,2 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 16,1 мың теңге, аудандық бюджеттен – 79 224,1 мың теңге ескерілсін.";
29 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 202 275,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 819 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 733 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 723,6 мың теңге;
2) шығындар – 205 835,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1697 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1697 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 56 031,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 11 тысяч тенге, из районного бюджета – 56 020,2 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 848,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28 780,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 828 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79 240,2 тысяч тенге;
2) затраты – 110 149,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1300,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1300,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1300,9 тысяч тенге.";
пункт 28 изложить в новой редакции:
"28. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 79 240,2 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 16,1 тысяч тенге, из районного бюджета – 79 224,1 тысяч тенге.";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 202 275,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 819 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 733 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 723,6 тысяч тенге;
2) затраты – 205 835,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 560 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 560 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 560 мың теңге.";
30 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2024 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 163 723,6 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, аудандық бюджеттен – 163 705,6 мың теңге ескерілсін.";
31 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"31. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 124 001 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25 143 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 мың теңге;
трансферттер түсімі – 98 837 мың теңге;
2) шығындар – 125 155,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 154,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 154,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 154,6 мың теңге.";
32 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"32. 2024 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 98 837 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 18 мың теңге, облыстық бюджеттен – 45 693,5 мың теңге, аудандық бюджеттен – 53 125,5 мың теңге ескерілсін.";
33 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33. 2024-2026 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 954,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 971,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 261,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 59 721,3 мың теңге;
2) шығындар – 82 936,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 560 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 560 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 560 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 163 723,6 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из районного бюджета – 163 705,6 тысяч тенге.";
пункт 31 изложить в новой редакции:
"31. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2024 год в новой объемах:
1) доходы – 124 001 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25 143 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 98 837 тысяч тенге;
2) затраты – 125 155,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 154,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 154,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 154,6 тысяч тенге.";
пункт 32 изложить в новой редакции:
"32. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 98 837 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 18 тысяч тенге, из областного бюджета – 45 693,5 тысяч тенге, из районного бюджета – 53 125,5 тысяч тенге.";
пункт 33 изложить в новой редакции:
"33. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2024-2026 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 954,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 971,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 261,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59 721,3 тысяч тенге;
2) затраты – 82 936,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

"34. 2024 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 59 721,3 мың теңге сомасында, оның ішінде республикалық бюджеттен – 21,9 мың теңге, аудандық бюджеттен – 59 699,4 мың теңге ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"34. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2024 год целевые текущие трансферты в сумме 59 721,3 тысяч тенге, в том числе из республиканского бюджета – 21,9 тысяч тенге, из районного бюджета – 59 699,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.