"Зайсан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 29 желтоқсандағы "2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округінің бюджеті туралы" № 01-03/VIII-17-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2024 жылғы 27 мамырдағы № VIII-23-3 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
Зайсан аудандық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2024-2026 жылдарға арналған Зайсан ауданы Дайыр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2023 жылғы 29 желтоқсандағы №01-03/VIII-17-4 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2024-2026жылдарға арналған Дайыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше1-1-қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 78 571,2мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 11 303,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердіңтүсімдері –67 268,0мыңтеңге;
2) шығындар –80 154,2мыңтеңге;
3) таза бюджеттіккредиттеу– 0,0мыңтеңге, соның ішінде:
бюджеттіккредиттер– 0,0мыңтеңге;
бюджеттіккредиттердіөтеу – 0,0мыңтеңге;
4) қаржыактивтеріменжасалатыноперацияларбойынша сальдо – 0,0мыңтеңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1583,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1583,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1583,0 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 29 декабря 2023 года № 01-03/VIII-17-4 "О бюджете Дайырского сельского округа Зайсанского района на 2024-2026 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 мая 2024 года № VIII-23-3
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Дайырского сельского округа Зайсанского района на 2024-2026 годы" от 29 декабря 2023 года №01-03/VIII-17-4 следующие изменений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1."Утвердить бюджет Дайырского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 78 571,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 11 303,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 268,0 тысяч тенге;
2) затраты - 80 154,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 583,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 583,0 тысяч тенге;
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 583,0 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению настоящего решения.